Home  Zestawy komputerowe  Nowe produkty  Regulamin  Kontakt  Dostawa  Serwis PC  Serwis Laptopów  Serwis Konsol PS3
Sprzedaż internetowa wyłącznie dla firm.  Zaloguj się  Zarządzaj kontem  Koszyk [0]
Informacje
Infolinia: 32 700 _7989
    +48_32 700 79 _89 / +48 661 924 _038
komputerygliwice.pl
ul. Reymonta 22
44-103 Gliwice
 sklep@komputerygliwice.pl
Prowadzimy również profesjonalny serwis
Pracujemy: pn - pt: 9:00 - 17:00

KATEGORIE
Kategorie
Lista produktów wg producenta
Pokaż: 
Stron:  1  2  [Następna >>] 
wyświetl jako listę    
Sieć - Routery, Switche, Ap, ... » Konwertery, Transceiver
 TP-LINK [TL-PoE150Sv.3] Injector PoE 802.3AF [TL-PoE150S] 
TP-LINK [TL-PoE150Sv.3 ] Injector PoE 802.3AF [TL-PoE150S]
   114
 TP-LINK [TL-POE200] Adapter 1 Injector and 1 PoE [TL-POE200] 
TP-LINK [TL-POE200] Adapter 1 Injector and 1 PoE [TL-POE200]
   118
 TP-Link MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules.  switching power adapter. chassis mountable [MC220L] 
TP-Link MC220L 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules.  switching power adapter. chassis mountable [MC220L]
   122
 TP-Link MC100CM [MC100CM] 
TP-Link MC100CM [MC100CM]
   139
 TP-Link MC110CS [MC110CS] 
TP-Link MC110CS [MC110CS]
   141
 TP-Link MC112CS 10 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter. Full-duplex.Tx:1310nm. Rx:1550nm.  up to 20Km. switching power adapter. chassis mountable [MC112CS] 
TP-Link MC112CS 10 100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter. Full-duplex.Tx :1310nm. Rx:1550nm.  up to 20Km. switching power adapter. chassis mountable [MC112CS]
   144
 TP-Link MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter. Full-duplex.up to 550m. switching power adapter. chassis mountable [MC200CM] 
TP-Link MC200CM 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter. Full-duplex.up to 550m. switching power adapter. chassis mountable [MC200CM]
   180
 TP-Link MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter. Full-duplex.up to 15Km. switching power adapter. chassis mountable [MC210CS] 
TP-Link MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter. Full-duplex.up to 15Km. switching power adapter. chassis mountable [MC210CS]
   191
 Konwerter 10 100 1000Base-T - SFP Planet GT-805A 
Konwerter 10 100 1000Base-T - SFP Planet GT-805A
   234
 D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver 
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver
   237
 D-link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE Injector 
D-link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE Injector
   247
 PLANET (FST-802S15) Konwerter 10 100BaseTX <=> 100BaseFX   SC   Single-Mode   Max. 15km   [FST-802S15] 
PLANET (FST-802S15) Konwerter 10 100BaseTX <=> 100BaseFX SC Single-Mode Max. 15km [FST-802S15]
   278
  
ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic
   375
 PLANET VC-201A Konwerter VDSL2 (2x RJ-11. 1x RJ-45) 
PLANET VC-201A Konwerter VDSL2 (2x RJ-11. 1x RJ-45)
   385
 PLANET VC-231 Konwerter VDSL2 1xRJ-11. 1xRJ-45. 30A [VC-231] 
PLANET VC-231 Konwerter VDSL2 1xRJ-11. 1xRJ-45. 30A [VC-231]
   395
Wyświetlono rekordy od 1 do 15 (z 18 znalezionych)
Stron:  1  2  [Następna >>] 
WARTOŚĆ KOSZYKA
Koszyk więcej
...jest pusty
0
Szacowane koszty wysyłki:
...dodaj towar do koszyka!
INFORMACJE
MAPA - lokalizacja, dojazd
Regulamin
Wysyłka i Zwroty
Polityka prywatnosci
Kontakt
Copyright (c) 2007 Pronetsystem
Znajdziesz nas w Google+
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij